Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.


Kontakt

tel: +48 887 339 109
email: emk24@onet.pl
formularz

Obsługujemy siłowniki liderów rynku takich jak Nice, Faac, Came, Beninca, Sommer, Tousek, Gibidi, Proteco, Key, Hormann, Normstahl BFT ale i producentów mniej znanych jak: Marantec, Fadini, Life, LiftMaster i inni.

 


Przyjazd i oględziny napędu jest bezpłatny!

Niektóre samochody fabrycznie a częściej w opcji oferowane są z systemem HomeLink. Jest to system pełniący funkcję pilota montowanego na stałe w samochodzie i służy do obsługi do 3 bram z samochodu. Można rozpoznać czy samochód wyposażony jest w HomeLink szukając 3 przycisków umiejscowionych bądź w dolnej części lusterka (m.in. Mercedes) na osłonie przeciwsłonecznej (m.in. Volvo) czy na podsufitce (m.in. Porsche). Jeżeli już mamy samochód wyposażony w ten system i jest to wersja HomeLink europejska (samochód ze stanów pracuje na innych częstotliwościach) mamy możliwość zgrania naszej bramy z pilotem HomeLink w samochodzie.

Niestety tylko niektóre drogi radiowe montowane standardowo w napędach mają możliwość współpracy z systemem HomeLink (m.in. Beninca, Sommer, niektóre drogi radiowe Nice).

Ale nawet jeżeli nasza droga radiowa nie obsługuje HomeLinka możemy zmodernizować sterowanie bramy tak aby współpracowało z systemem HomeLink.

Galeria