Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.


Kontakt

tel: +48 887 339 109
email: emk24@onet.pl
formularz

Obsługujemy siłowniki liderów rynku takich jak Nice, Faac, Came, Beninca, Sommer, Tousek, Gibidi, Proteco, Key, Hormann, Normstahl BFT ale i producentów mniej znanych jak: Marantec, Fadini, Life, LiftMaster i inni.

 


Przyjazd i oględziny napędu jest bezpłatny!

Automatyka bram garażowych ze względu na montaż wewnątrz budynku rzadziej ulega awarii elektroniki w stosunku do automatyki bram wjazdowych. Co nie zmienia faktu że się zdarza. Częstą przyczyną usterek jest rozprogramowanie się napędu i zgubienie ustawień pozycji krańcowych w siłownikach z enkoderem. Poza usterkami ze strony elektroniki w siłownikach garażowych dochodzi do uszkodzeń mechanicznych przekładni, silnika , mechanicznego uszkodzenia mechanizmu wysprzęglenia. Przy siłownikach z wyłącznikami krańcowymi niekiedy do uszkodzenia dochodzi na skutek wypadnięcia tzw. drabinek z łańcucha.

Często do uszkodzenia napędu dochodzi na skutek niewłaściwej pracy samej bramy kiedy np. spadną linki/linka z bębna, pęknie sprężyna lub sama brama ma mechaniczne opory podczas ruchu z powodu niewłaściwej regulacji.

 

W większości przypadków usterkę da się usunąć na miejscu i od ręki jednak czasem konieczny jest demontaż automatu i sprawdzenie wszystkiego w serwisie.

Galeria