Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.


Kontakt

tel: +48 887 339 109
email: emk24@onet.pl
formularz

Obsługujemy siłowniki liderów rynku takich jak Nice, Faac, Came, Beninca, Sommer, Tousek, Gibidi, Proteco, Key, Hormann, Normstahl BFT ale i producentów mniej znanych jak: Marantec, Fadini, Life, LiftMaster i inni.

 


Przyjazd i oględziny napędu jest bezpłatny!

Montaż

Przy zakupie napędu jest możliwość zamontowania urządzenia. Zaletą takiego rozwiązania jest to że maja Państwo pełną obsługę gwarancyjna w jednym miejscu. Napędy można dobrać tak aby maksymalnie długo i niezawodnie obsługiwały bramę jednak wady produkcyjne a częściej montażowe się zdarzają.

Kupujący urządzenie z montażem w razie awarii klient kontaktuje się tylko z nami.

Eliminuje to sytuacje kiedy klient dzwoni do dystrybutora, dystrybutor odsyła do montażysty a montażysta nie odbiera telefonu albo się już tym nie zajmuje.

Poza gwarancja na urządzenie u nas klient otrzymuje również gwarancję na montaż na okres gwarancji urządzenia.

Montaż wykonywany jest profesjonalnie, kable używane są przystosowane do pracy na zewnątrz (ziemne) czy to zasilające siłowniki jak również akcesoria. Odpowiedni kabel jest gwarancją stabilnego i bezpiecznego zasilania urządzeń.

Biorąc odpowiedzialność za montaż dokładamy starań aby urządzenie pracowało tak jak producent zakładał. Przy siłownikach skrzydłowych solidne zamocowanie na słupkach spawane (oprócz elementów ocynkowanych lub proszkowo malowanych) lub kotwy chemiczne w murze. Również odpowiednia geometria pracy siłowników co jest kluczowe dla kultury pracy jak i żywotności eliminując niepotrzebne przeciążenia mechanizmu.

Odpowiednie uszczelnienie centrali sterującej lub siłownika zabezpiecza przed wilgocią jak również owadami wchodzącymi do środka. Mrówki, pająki, ślimaki na centrali lub innych elementach napędu przy złym uszczelnieniu to standard.

Wiszące luźno, krzywo przewody, to nie u nas, przewody prowadzone są w słupkach (jeżeli jest taka możliwość) lub w korycie elektrycznym.

Montaż dodatkowych akcesoriów:

Instalacje automatyki można wyposażyć w szereg dodatkowych urządzeń. Może to być czytnik breloków, kart lub zamek szyfrowy który może pełnić rolę stacjonarnego pilota do otwarcia lub uchylenia bramy. Dodatkowe sterowanie gsm z dowolnego miejsca na ziemi (w zasięgu sieci gsm sprawdza się zwykle na osiedlach i parkingach gdzie możemy zastąpić go duża ilością pilotów).

Przy bramach przesuwnych zabezpieczenie furtki kiedy jest kolizyjna z bramą w taki sposób aby otwarta furtka nie pozwoliła uruchomić bramy.

Sterowanie bramy z domofonu/wideodomofonu jeżeli tylka mamy do dyspozycji wolne przewody w instalacji domofonowej.

Oświetlenie podjazdu w momencie uruchomienia napędu powiedzmy z krótkim podtrzymaniem i tylko wieczorem.

Sterowanie elektrozaczepem furtki z pilota tak aby wracając do domu nie używać klucza.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa w bramach przesuwnych zastosowanie listew kontaktowych na słupkach, takie elementy zmniejszają ryzyko przytrzaśnięcia ręki miedzy słupkiem prowadzącym a skrzydłem bramy.